Підвищення довговічності інструментів для динамічного зміцнення деталей машин

Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

Дослідження кінематики взаємодії ударних елементів з установчими пальцями інструментів динамічного зміцнення деталей дозволило запропонувати шляхи забезпечення відповідної довговічності інструментів за рахунок зменшення напружень удару на ділянках контакту робочих елементів. The research of cinematic of interaction of shock units with customizing fingers of instruments of dynamic hardening has allowed to offer paths of security of required longevity of instruments at the expense of decrease of efforts(voltages) of impact on sites of contact of working units.

Дослідження кінематики, робочі елементи

Литвиняк Я. Підвищення довговічності інструментів для динамічного зміцнення деталей машин / Я. Литвиняк, Г. Литвиняк // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 394 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 19-22. – Бібліографія: 3 назви.