Планування та оцінювання внеску учасників у фінансові резултати від інноваційної діяльності машинобудівного підприємства

Запропоновано метод планування та оцінювання внеску учасників у фінансові результати від інноваційної діяльності машинобудівного підприємства з використанням симультативної моделі. The method of planning and estimating subject’s input in financial results of machinebuilding enterprise innovation activity used simultaneous equation model is proposed.

Тивончук О. І. Планування та оцінювання внеску учасників у фінансові результати від інноваційної діяльності машинобудівного підприємства / О. І. Тивончук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 606 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 318–323. – Бібліографія: 8 назв.