Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Проаналізовано моральну основу функціонування комплексного інституту присяги. Розкрито роль і місце деонтологічних кодексів у підвищенні ефективності їх реалізації та дотриманні присяги представниками юридичних професій. Проанализировано нравственную основу функционирования комплексного института присяги. Раскрыто роль и место деонтологических кодексов в повышении эффективности их реализации и соблюдении присяги представителями юридических профессий. The article analyzes the moral basis of complex functioning institution oath. The role and place of deontological codes in enhancing the effective implementation and compliance of the oath by the legal professions.

присяга, деонтологія, поліція, ОВС, прокуратура, державні службовці, присяга, деонтология, полиция, ОВД, прокуратура, государственные служащие, oath, deontology, police, police, prosecutors, civil servants

Маськовіта М. М. Деонтологічні кодекси як морально-правова основа підвищення ефективності реалізації присяги / М. М. Маськовіта // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. – 2016. – № 837. – С. 287–291. – Бібліографія: 15 назв.

Endorsement

Review