Видавництво Львівської політехніки

В статті показано підходи до використання Віртуального навчального середовища Львівської політехніки в навчальному процесі. Зокрема, розглянуто методологію проведення лекційних, практичних занять та консультацій. Показано можливості проведення різних видів контролю знань студентів. The article shows approaches to using virtual learning environment Lviv Polytechnic in the educational process. In particular, the methodology of lectures, workshops and consultations considered. A possibility of different kind of monitoring knowledge of students is shown.

система управління навчальним процесом, дистанційне навчання, Moodle, інтерактивні засоби навчання, Learning management system, distance education, interactive learning tools

Озірковський Л. Особливості використання Віртуального навчального середовища Львівської політехніки при проведенні занять / Л. Озірковський // Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі : матеріали науково-практичної конференції, 18–19 лютого 2010 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2010. – С. 10–14. – Бібліографія: 4 назви.