Інноваційний процес і економічне зростання в Україні

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проведено теоретико-практичний аналіз результатів інноваційного процесу в період системної трансформації. Обгрунтовується необхідність та основні шляхи переходу до нової інноваційної стратегії конкурентоспроможності української економіки в умовах глобалізації. The article is devoted to the theoretical and practical analysis of the results of innovation process during the period of systemfc transformation. The main routes of transition of the Ukrainian economics to the new innovation competitiveness strategy under conditions of globalization are motivated.

Моторнюк У. Ї. Інноваційний процес і економічне зростання в Україні / У. Ї. Моторнюк, М. І. Теребух // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 466 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 274–280. – Бібліографія: 6 назв.