Дослідження карбонізації бетону в залізобетонних конструкціях

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто вплив карбонізації бетону на нейтралізацію захисного шару залізобетонних конструкцій та створення передумов корозії арматури. Подаються аналітичні залежності визначення глибини карбонізації бетону існуючих залізобетонних конструкцій. The influence of carbonation of concrete on neutralization of concrete cover of reinforced concrete constructions and creation of pre-conditions of corrosion of armature is examined in this article. The analytical relations of determinations of carbonation of concrete’s depth of existing reinforced concrete constructions are also given.

Бліхарський З. Я. Дослідження карбонізації бетону в залізобетонних конструкціях / З. Я. Бліхарський, Р. Ф. Струк, Р. Є. Хміль // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 600 : Теорія і практика будівництва. – С. 23–27. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review