Офіційні документи ОУН передвоєнного періоду: аспекти класифікації

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Подано типологічну класифікацію офіційних документів та виділено їх характерні ознаки. На основі політичних та правових першоджерел Організації Українських Націоналістів за період 1929–1939 рр. зроблено огляд суспільно-політичних подій в Західному регіоні України.
It is submitted typological classification of official documents and allocated their characteristic attributes. On the basis of political and legal primary sources of the Organization of the Ukrainian Nationalists for the period 1929-39 is made the review of political events in the western region of Ukraine.

Лісіна С. О. Офіційні документи ОУН передвоєнного періоду: аспекти класифікації / С. О. Лісіна // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 528 : Держава та армія. — С. 136–144.