Розглядаються проблеми соціального захисту військовослужбовців та членів їхніх сімей, аналізуються нормативно-правові акти уряду Західноукраїнської Народної Республіки щодо соціально-економічного та правового захисту вояків Української Галицької Армії. It deals with the problems of servicemen and thair family's social protection; the state-normative acts of The People's West Ukrainian Republic government, concerning social-economical and rightful protection of the Ukrainian Galician Army servicemen.

Стукаліна Н. Т. Правові основи соціального захисту військовослужбовців Західноукраїнської Народної Республіки / Н. Т. Стукаліна // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 502 : Держава та армія. – С. 52–59. – Бібліографія: 17 назв.