Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка

У статті розглядається законодавча база інформатизації вищих навчальних закладів України. Проаналізовано наявні електронні ресурси ВНЗ (закладів післядипломної освіти) в межах виконання Національної програми інформатизації. The article deals with the legislature foundation of informatization of higher educational institutions in Ukraine. The existing electronic resources in higher educational institutions (in institutions of postgraduate education) within the implementation of the National Informatization Program are analyzed.

інформатизація вищих навчальних закладів, електронні ресурси, стандарти, моделі, informatization of higher education institutions, electronic resources, standards, models

Отамась І. Інформатизація освітнього процесу вищих навчальних закладів (закладів післядипломної освіти) / Інна Отамась // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 8-ої Науково-практичної конференції, 22–24 листопада 2016 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка, 2016. – С. 127–128. – Бібліографія: 15 назв.