Розглянуто питання, що стосуються важливості оцінки виробничого споживання основних засобів на макро- та мікрорівнях. Розкрито вплив індивідуальних, одиничних і часткових оцінок на споживання основних засобів та їх важливість для аналізу процесу виробництва. The questions are considered which concern importance of an estimation of industrial consumption of the basic means on macro- and microlevels. The parities of individual, individual and partial estimations on consumption of the basic ways and their importance for realisation of the analysis of process of manufacture are opened.

Дейнега О. В. Виробниче споживання як визначальна сфера відтворення основних засобів: макро- та мікроекономічний аспекти / О. В. Дейнега, О. В. Попко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 391 : Проблеми економіки та управління. – С. 142–148. – Бібліографія: 4 назви.