Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Висвітлено періодизацію нормативного регулювання інституту адміністративних послуг на підзаконному рівні. Досліджено співвідношення термінів “адміністративна послуга”, “державна послуга ” та “управлінська послуга”. Окремо розглянуто поняття терміна “послуга” в приватних відносинах. Освещена периодизация нормативного регулирования института административных услуг на подзаконном уровне. Исследовано соотношение терминов “административная услуга”, “государственная услуга” и “управленческая услуга”. Отдельно рассмотрены понятия термина “услуга” в частных отношениях. In the article investigate the periods regulatory institution of administrative services at the law level. Studied the ratio of the terms “administrative services”, “public service” and “management service”. Separately, the notion of the term “service” in private relations.

адміністративна послуга, адміністративна реформа, управлінська послуга, надання адміністративних послуг, Кабінет Міністрів України, административная услуга, административная реформа, управленческая услуга, предоставление административных услуг, Кабинет Министров Украины, administrative service, administrative reform, management services, administrative services, the Cabinet ofMinisters of Ukraine

Білоус В. Т. Деякі питання становлення інституту адміністративних послуг в Україні на підзаконному рівні / В. Т. Білоус, О. М. Буханевич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. – 2016. – № 837. – С. 23–28. – Бібліографія: 18 назв.

Endorsement

Review