Багатопрограмна інформаційно-вимірювальна система

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Під час обслуговування об’єкта з апріорно відомою статистикою для зменшення семантичної надмірності часто використовують системи із зміною програм опитування. Досліджено характеристики такої системи. При обслуживании объекта с априорно известной статистикой с целью уменьшения семантической избыточности часто используют системы со сменой программ опрашивания. Исследовано характеристики такой системы. The programmable systems often are very convenient to the measurement object with a priory well known statistics serving for the semantic redundancy reducing. Such system characteristics investigation are considered in this paper.

Івахів О. Багатопрограмна інформаційно-вимірювальна система / Орест Івахів, Євген Походило // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2005. – Випуск 65. – C. 131–138. – Бібліографія: 12 назв.