Thumbnail Image

Досліджено проблему політичного спротиву УПА і збройного підпілля ОУН радянському режиму, проаналізовано ідеологічні та політико-виховні заходи у боротьбі з тоталітаризмом, роз’яснено основні цілі та завдання пропагандистської ідеологічної роботи в післявоєнний період. An issue of political resistance to Soviet regime by the Ukrainian Insurgent Army (the UPA) and the OUN’s armed underground (the Organization of Ukrainian Nationalists) is researched, ideological, political and educational events in a struggle against totalitarianism are analyzed, main goals and tasks of propagandistic ideological work in postwar period are revealed.

Нагірняк М. Я. Політична та ідеологічна боротьба ОУН і УПА з радянським режимом у повоєнні роки / М. Я. Нагірняк, А. Я. Нагірняк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 693 : Держава та армія. – С. 223–230. – Бібліографія: 15 назв.

Endorsement

Review