Мікропроцесорна система обробки даних енкодера на базі процесора РІС 16

Запропонована структура мікропроцесорної системи обробки даних енкодера з вихідним сигналом типу лінійний драйвер та частотою вихідних імпульсів 250 кГц. The structure of microsystem is offered treatments given of енкодера with the initial signal of type linear driver and by frequency of initial impulses of 250 кГц.

Зелінський І. Д. Мікропроцесорна система обробки даних енкодера на базі процесора РІС 16 / І. Д. Зелінський // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор З. А. Стоцько. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2008. – Випуск 42. – С. 164–166. – Бібліографія: 2 назви.