Оцінка параметрів руху об’єктів на основі малохвильового перетворення сигналів

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Щоб підвищити точність оцінки параметрів руху об’єктів, здійснено оброблення широкосмугових зондувального і відбитого сигналів на основі їхнього малохвильового перетворення. Результати моделювання підтверджують ефективність використання малохвильового перетворення для оброблення таких сигналів. With purpose the rise of estimation accuracy of objects motion parameters the wideband sounding and echo signal processing is carried out on the basis of their wavelet transform. Design results confirm efficiency of the use wavelet transform for such signal processing.

Наконечний А. Й. Оцінка параметрів руху об’єктів на основі малохвильового перетворення сигналів / А. Й. Наконечний, І. Я. Тишик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 551 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 80–84. – Бібліографія: 7 назв.