Видавництво Львівської політехніки

У роботі розглянуто досвід започаткування моделі електронного бібліотечного виробництва та сервісів Library Рublishing в Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна. Представлено розроблену автором комп’ютерну програму «Електронний верстальник», яка суттєво впливає на процеси успішного подання окремих файлів статей у численні бази даних науково-технічної інформації (DOAJ, Google Scholar, РІНЦ, Іndex Copernicus, OCLC WorldCat, Україніка наукова, УІНЦ та ін.). The experience of creating a model of digital library production and Library Рublishing services in Dnipropetrovsk National University of Railway Transport named after Academician V. Lazaryan іs discussed in the paper. The author presents a developed computer program «E-layout designer», which significantly affects the successful submission processes of separate files of articles in multiple databases of scientific and technical information (DOAJ, Google Scholar, RNC, Index Copernicus, OCLC WorldCat, Ucrainica research, UISC, etc.).

університетське видавництво, цифрові видавничі сервіси, Library Рublishing, інтеграція наукових публікацій, програмне забезпечення «Електронний верстальник», university publishing, digital publishing services, Library Publishing, integration of scientific publications, «E-layout designer» software

Клюшник І. А. Цифрові видавничі сервіси університетської бібліотеки: програмне забезпечення «Електронний верстальник» / І. А. Клюшник // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали шостої міжнародної науково-практичної конференції, 10–11 вересня 2015 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка», Науково-технічна бібліотека ; [редакційна колегія: О. В. Шишка, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 225–231. – Бібліографія: 5 назв.