Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто науково-видавничу діяльність Львівського політехнічного інституту впродовж 1945–1949 років, визначені її характерні особливості, основний зміст, форми і напрями. In the article «Scientific Publishing Activity of Lviv Polytechnic Institute (1945-1949): In Accordance with the Collection of Scientific Library of Lviv Polytechnic National University» by R. Samotyi the activity of Lviv Polytechnic Institute during 1945-1949 is considered, its distinctive features, main content, forms and directions are presented.

видавнича діяльність, Львівський політехнічний інститут, видавничий репертуар, науково-технічна література, publishing activity, Lviv Polytechnic Institute, publishing repertoire, scientific and technical literature

Самотий Р. С. Науково-видавнича діяльність Львівського політехнічного інституту (1945–1949): за матеріалами фондів НТБ Національного університету «Львівська політехніка» / Рената Стефанівна Самотий // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали четвертої міжнародної науково-практичної конференції, 25 жовтня 2012 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [редколегія : О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. - Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. - С. 374-390. - Бібліографія: 16 назв.