Thumbnail Image

2002-03-26

Запропонована методика математичного описання і визначення витрат теплової та електричної енергії, яка затрачається на привід допоміжного устатковання під час збереження котлів у резерві.
This article bears upon determination of losses of thermal electric energy under blocks finding time in reserve, and also offered methods of determination and rate setting of these losses.

Мисак Й. Визначення витрат теплової та електричної енергії на допоміжне устатковання під час знаходження блоків ТЕС у резерві / Й. Мисак, М. Крук, Є. Якимів // Вісник Національного університету "Льввська політехніка". — Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. — № 452 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. — С. 174–178.

Endorsement

Review