Розвиток міжрезонансних машин з електромагнітним приводом

У статті, починаючи з перших задокументованих згадок про застосування вібротехнологій у промисловості та сільському господарстві, наведено історію зародження міжрезонансних вібраційних машин з електромагнітним приводом. Згадані провідні вчені та інженери, котрі займались їхнім дослідженням. Наводиться більше 60 патентних джерел, пов’язаних з віброобладнанням. In the article, beginning from the first documentary mentions about application of vibratory technologies in industry and agriculture, history of origin inter-resonances vibratory machines of with an electromagnetic occasion is pointed. Leading scientists and engineers which was engaged in these questions are remembered. More than 60 patent sources, related to the vibratory equipment, are pointed.

Ланець О. С. Розвиток міжрезонансних машин з електромагнітним приводом / О. С. Ланець // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор З. А. Стоцько. – Львів : Видавництво Національного університеу "Львівська політехніка", 2008. – Випуск 42. – С. 3–18. – Бібліографія: 8 назв.