Сенсорні пристрої магнітного поля на сенсорах Холла з розщепленою структурою

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено принципи побудови сенсорних пристроїв магнітного поля на сенсорах Холла з розщепленою структурою. Показано, що шляхом відповідної конструктивної модифікації сенсорів Холла з розщепленою структурою вдається отримати нові функціональні можливості, зокрема, щодо підвищення просторової роздільної здатності та інтегрування декількох сенсорів в дво- та тривимірні структури. The work is dealing with questions of new magnetic field sensor devices developing on the splitted structure base. It has been shown that by special structure modification of Hall sensors with splitted structure it is possible to achieve new functional abilities, in particular, concerning an improvement of space resolution and the sensors integration into two- and three dimensions structure.

сенсорні пристрої, магнітне поле, sensor devices, magnetic field

Сенсорні пристрої магнітного поля на сенсорах Холла з розщепленою структурою / І. А. Большакова, Р. Л. Голяка, А. П. Мороз, В. Е. Єрашок, Т. А. Марусенкова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 646 : Електроніка. – С. 38–45. – Бібліографія: 6 назв.