Висвітлено проблематику сучасної колористики архітектурно-предметного середо- вища та впровадження народних (етнографічних) поліхромних рішень у декоративно- ужитковому мистецтві та їх особливостей в формуванні колористичної палітри для забезпечення і збереження своєрідності забудови нових поселень та малих міст України. The article covers the problems of modern coloristics in architectural and object environment, solutions to the problems via introduction of folk (ethnographic) polychromatic solutions in decorative applied art as well as their peculiarities in the formation of coloristic palette for the sake of ensuring and preserving specificity of building up new settlements.

Войтович Д. І. Поліхромія народного житлового будівництва як база для використання в колористичному проекті архітектурно-просторового середовища / Д. І. Войтович // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 656 : Архітектура. – С. 113–117. – Бібліографія: 8 назв.