2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано підхід до оцінки просторової роздільної здатності телевізійних перетворювачів випромінювання-сигнал з дискретною структурою чутливої поверхні, що ґрунтується на обчисленні функції передавання модуляції за дискретними відліками сигналу, одержуваними від чутливих елементів перетворювача. Наведено кількісні дані. Пропонований підхід підвищує коректність оцінки просторової роздільної здатності.
An approach to spatial resolution estimation of television radiation-to-signal converters with discrete structure is proposed in the paper. The approach is based on modulation transfer function computation with discrete samples of signal usage that are formed by sensitive elements of converter. Quantitative data are shown. Proposed approach enhances the correctness of spatial resolution estimation.

Грицьків З. Д. Просторова роздільна здатність перетворювачів випромінювання-сигнал з дискретною структурою / З. Д. Грицьків // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 534 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 40–45. — (Радіоелектронні системи та пристрої).

Endorsement

Review