Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Some sufficient conditions, for which the derivatives on t of the solution till s -th power, s є N and the derivatives on xt, і = 1,..., n till r -th power, r є N exists are obtained for mixed problem for one evolutional degenerative system inside the noncylindrical domain Q. Для однієї еволюційної системи з виродженням в нециліндричній області отримано умови, при яких існують похідні узагальненого розв’язку за змінною t до порядку s, s є N , та за змінними x1, і = 1,...,n до порядку r r є N.

Лавренюк С. П. Внутрішня гладкість розв'язку мішаної задачі для еволюційної системи з виродженням / С. П. Лавренюк, Н. П. Процах // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 411 : Прикладна математика. – С. 200–202. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review