Методи підвищення швидкості передачі даних по телефонних каналах зв’язку

2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано основні методи і принципи підвищення швидкості передачі інформації через телефонні канали. Розглянуто можливість створення багатоканальних модемів провайдера та абонента для передачі інформації одночасно по п телефонних комутованих каналах. Показано необхідність створення спеціального програмного забезпечення для використання п стандартних телефонних каналів зі стандартними модемами для збільшення швидкості в n разів. Доведено економічну доцільність застосування цих методів.
The main methods and principles of raising an information rate send through telephone channels are described. The possibility of making many»server modems provider and abonent is considered with a purpose to transmit information on n telephone commuting channels simultaneously. The need of making special software is shown for using n standard telephone channels with standard modems for increasing a velocity in n times. The economic practicability of these methods using is proved.

Тимченко О. В. Методи підвищення швидкості передачі даних по телефонних каналах зв’язку / О. В. Тимченко, І. В. Горбатий // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 443 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 185–189.

Endorsement

Review