Аналіз складності пристроїв множення

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто три схеми пристроїв множення. Проаналізовано характеристики складності. Показано, що значення характеристик складності взаємозалежні. На основі аналізу сформульовані рекомендації з оптимального вибору структур перемножувачів.
Three is considered schemes of multiplicative devices. The analysis of characteristics of complexity is conducted. It is shown that the values of characteristics of complexity are interdependent. On the basis of analysis recommendations on the optimization of structures of multiplicative device are formulated.

Черкаський М. В. Аналіз складності пристроїв множення / М. В. Черкаський, Хуссейн Халіл Мурад // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 548 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. — С. 15–21.