Видавництво Львівської політехніки

In the paper the features of administrative documents for the operation of sanatorium and resort institutions are considered.

документ, управлінська діяльність, санаторно-курорта установа

Сліпець Н. Документаційне забезпечення управлінської діяльності санаторно-курортного закладу / Надія Сліпець, Олександр Марковець // Інформація, комунікація, суспільство 2013 : матеріали 2-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2013, 16–19 травня 2013 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 72–73. – Бібліографія: 2 назви.