Викладена та проаналізована ситуація, яка склалася в освітній сфері та на ринках найму випускників вищих навчальних закладів в контексті впровадження інноваційних технологій, зокрема відео-та аудіо засобів навчання та навчально-наочних матеріалів. In my article i have presented and analyzed the situation that prevailed in the markets hiring university graduates and in education, in the context of the implementation of innovative technologies, including video and audio training aids and visuals instructional materials.

навчальний процес, технологія навчання, програмний продукт, learning, learning technologies, software

Чорноус В. М. Завдання і цілі вищої освіти у контексті впровадження інформаційних технологій в навчальний процес / В. М. Чорноус, Б. І. Карпінець, А. П. Боднарчук // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 5-ої Науково-практичної конференції, 19–21 листопада 2013 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2013. – С. 18–23.