Программно-технический аспект деятельности библиотеки ВУЗа в онлайновой среде

Thumbnail Image

Національний університет "Львівська політехніка"

Розглядаються питання щодо необхідності забезпечення програмно-технічних умов взаємодії інформаційних ресурсів для підвищення їх доступності, популяризації, створення умов для збільшення цитування, підвищення рейтингу університету та індивідуальних рейтингових показників авторів та видань. The article «Program and technical aspect of university library activities in online environment» by Semenenko L. P., Glavchev M. I. and Glavcheva Y. M. reviews the issues of the need to provide for the program and technical conditions of informational resources interaction to facilitate their accessibility, to popularize and to create conditions to enhance quotation, to increase the university rating and individual rating indices of authors and editions.

єдиний інформаційний простір, взаємодія, інформаційні ресурси, корпоративна інформація, програмно-технічні умови, інтероперабельність, метаданні, обмін даними, single information space, interaction, informational resources, corporate information, program and technical conditions, interoperability, metadata, data exchange

Семененко Л. П. Программно-технический аспект деятельности библиотеки ВУЗа в онлайновой среде / Лариса Петрівна Семененко, Максим Ігорович Главчев, Юлія Миколаївна Главчева // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали четвертої міжнародної науково-практичної конференції, 25 жовтня 2012 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [редколегія : О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. - Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. - С. 178-185. - Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review