Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто питання побудови багатофункціональних число-імпульсних функціональ- них перетворювачів (ЧІФП) прямого відтворення для систем автоматики. Розроблено принципи структурної організації таких перетворювачів, що дало змогу розширити номенклатуру та кількість відтворюваних функціональних залежностей. Наведено приклади їх практичної реалізації та результати дослідження метрологічних характеристик отриманих структур. The article is given up to the construction of the multifunctional pulse-numerical function convertors (PNFC) with direct reproduction for automation systems. Principles of the structural organization of such converters that has allowed expanding the nomenclature and quantity of reproduced functional dependences are developed. Examples of their practical realization and results of research of metrological characteristics of the received structures are resulted.

Отенко В. І. Принципи структурної організації багатофункціональних число-імпульсних перетворювачів прямого відтворення / В. І. Отенко, З. М. Стрілецький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 500 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 144–150. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review