Венчурна інфраструктура та її роль у розвитку малих інноваційних підприємств

Thumbnail Image

Обгрунтовано необхідність розвитку венчурних інфраструктурних об'єктів, формування асортименту їх послуг, враховуючи особливий попит, що висувають молоді інноваційні фірми, перебуваючи у пошуках венчурних інвесторів. Розроблено методичні рекомендації щодо оцінювання та вибору венчурним підприємцем бізнес-інкубаторів, зважаючи на відмінності у меті та особливостях підтримки, що надається різними інкубаторними структурами. Necessity in development of the objects of venture infrastructure, their services assortment forming, taking inyo account the special demand, that pull out young innovative firms, being in search of venture investors are argued in the article. Methodical recommendations in relation to the evaluation and choice of business incubators by the venture businessman due to the differences in a purpose and features of support given by different incubatory structures are developed.

Литвин І. В. Венчурна інфраструктура та її роль у розвитку малих інноваційних підприємств / І. В. Литвин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 657 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 411–416. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review