Розглянуто вплив механічних напружень, які діють на термоелектрод як на мікро-, так і на макрорівні, на його абсолютний коефіцієнт термоелектрорушійної сили. Рассмотрено влияние механических напряжений, которые действуют на термохчектрод как на микро-, так и на макроуровне, на его коэффициент термохчектродвижущей силы. The influence of strain surveyed which effect on thermoelectrode both on mikro- and on macrolevel, on its absolute thermoelectric coefficient.

Домінюк Т. До вивчення можливості термодинамічного врахування впливу механічних напружень і деформацій на термо- ЕРС / Т. Домінюк, С. Яцишин // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. – Випуск 59. – С. 66–69. – Бібліографія: 7 назв.