Національний університет "Львівська політехніка"

Проведені дослідження процесу одержання коолігомерів із побічних продуктів етиленових виробництв при використанні гетерогенних каталізаторів кислотного типу алюмосилікатної природи.

Гетерогенно-каталітична коолігомеризація алкенілароматичних мономерів фракцій рідких продуктів піролізу / Никулишин І. Є., Піх З. Г., Ворончак Т. О., Рипка А. М. // Актуальні проблеми хімії та технології органічних речовин (APCTOS) : матеріали міжнародної наукової конференції, присвяченої 100-річчю від дня народження професора Дмитра Толопка, 6–8 листопада 2012 року, Україна, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – C. 48.