Наведено метод експериментального прискореного визначення динамічних характеристик металорізальних верстатів. Метод дає змогу модернізувати ненове обладнання для підвищення його вібростійкості під час переведення на режими швидкісного різання. The method of experimental speed-up determination of dynamic descriptions of metal-cutting machine-tools is resulted. A method enables to modernize a not new equipment for the increase of him vibration firmness at translation on the modes of the speed cutting.

динамічні характеристики, металорізальні верстати, режим швидкісного різання

Грицай І. Є. Визначення динамічних характеристик металорізальних верстатів для переведення їх на режими швидкісного різання / І. Є. Грицай, Т. А. Гурей // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 588 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 25-30. – Бібліографія: 5 назв.