Оптимізація мікроструктури сталей під час використання інваріантних моделей

Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

Наведені результати досліджень впливу температури гартування і умов відпуску на структуру і зносостійкість сталей 40Х і 40ХС. Показано, що причиною підвищення інтенсивності зношування під час розвитку різнозернистості і відпускної крихкості є зменшення когезивної міцності в сталях. The influence of hardeningtemperature and tempering condition on structure and wear resistance of steels 40X and 40XC are researched. The cause of increase of wears intensity with development of variation in grain size and temper brittleness is decrease of cohesion strength in steels.

Кузін О. А. Оптимізація мікроструктури сталей під час використання інваріантних моделей / О. А. Кузін // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 394 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 124–129. – Бібліографія: 4 назви.