Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Здійснено експериментальні дослідження натурних статично невизначених комбінованих конструкцій. Використані результати експериментальних і теоретичних досліджень металевої комбінованої статично невизначеної конструкції дають можливість використовувати конструкції такого типу як несучі сталезалізобетонні елементи. Experimental researches of the statically indefinite combined constructions of models are conducted. Drawn on results of experimental and theoretical researches of the metallic combined statically indefinite construction enable to use the constructions of such a type in quality the steel elements of the reinforced concretes .

Експериментальні дослідження деформованого стану комбінованих статично невизначених сталезалізобетонних конструкцій / І. Г. Іваник, С. І. Віхоть, Р. С. Пожар, Ю. Ю. Вибранець // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 600 : Теорія і практика будівництва. – С. 142–147.

Endorsement

Review