Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізована проблема комплексної оцінки грошово-кредитних систем з пог¬ляду представників класичної школи. Розглянуто поняття грошей та банківського інвестування А. Смітом, Д. Рікардо та К. Марксом. Сформовано методологічний інстру¬ментарій, вироблено ефективні способи, підходи і принципи аналізу цієї актуальної проблеми для умов перехідної до ринку економіки. This article is devoted to the problem of complex evaluation of money - credit systems from the point of view of the classical school representatives. There is considered the concept of money and of bank investment by А. Smith, D. Ricardo and K. Мага. The methodological toolkit is generated, the effective ways, approaches and principles of the analysis of this urgent problem are found for conditions of economy, transitive to the market.

Кльоба Л. Г. Класична школа політекономії про грошово-кредитну систему та банківську інвестиційну діяльність / Л. Г. Кльоба // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 579 : Проблеми економіки та управління. – С. 115–120. – Бібліографія: 6 назв.