Розглянуто методи розрахунку динаміки і стійкості стиснуто-зігнути стрижнів сталевих каркасів будівель та споруд, що експлуатуються після реконструкції в умовах динамічних навантажень, підсилюваних з попереднім напруженням. This article expounds about method of estimate for dynamics and stability compressed bending bars steel works of structures and builing frame operating condition of a structure form cade.

динаміка, стійкість, стрижень, напруження, dynamic, stability, bar, compressed

Більський М. Р. Динаміка і стійкість стиснуто-зігнутих стрижнів, підсилених з попереднім напруженям / М. Р. Більський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 45–49. – Бібліографія: 18 назв.