Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано спосіб визначення випромінювальної здатності та радіаційної температури об’єктів під час сканування їх температурного поля на основі розв’язання системи рівнянь, складеної при ріізному розташуванні об’єктів вимірювання,фону та екрана. In the article the way of definition of emittance and radiation temperature of objects is described during scanning of their temperature field on the basis of the solution of a set of equations objects, compounded at different arrangement, of objects measurement, background and screen.

Гоц Н. Є. Метод визначення випромінювальної здатності реальних об’єктів під час сканування їх температурного поля / Н. Є. Гоц, В. М. Засименко, Б. Ю. Гриневич // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 445 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 66–71. – Бібліографія: 6 назв.