Системний підхід до управління підприємством

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

На основі системного підходу розглядається сутність адаптації підприємства до зміни впливу факторів внутрішнього і зовнішнього середовища для забезпечення стабільності роботи операційної системи; досліджуються напрямки управління цим процесом через реалізацію принципу оптимальної комбінації компонентів системи. On the basis of the system approach the essence of process of adaptation of the enterprise to change of influence of factors internal and an environment is considered(examined) with the purpose of maintenance of stability of work of operational system; directions management of this process are investigated by realization of a principle of an optimum combination of components of system.

підприємство, система, управління, адаптація, фактори, моделювання, the enterprise, system, management, adaptation, factors, modeling

Пащенко І. Н. Системний підхід до управління підприємством / І. Н. Пащенко, Л. І. Чернобай // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 582 : Проблеми економіки та управління. – С. 218–224. – Бібліографія: 9 назв.