Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто проблему недостатньої дослідженості категорії конкурентоспроможності людського капіталу; досліджується причина відсутності трактування конкурентоспроможності людського капіталу на рівні понятійно-категорійного апарата, яка, як вважається, полягає у тому, що основні конкурентні теорії і концепції людського капіталу належать до неокласичних теорій, а теорії постіндустріального суспільства – до неоінституціалізму – напряму, альтернативного неокласичному, звідси і різниця у методологічних підходах щодо дослідження. The problem of inadequate study of the competitiveness of the category of human capital; investigate the cause of the lack of treatment of the competitiveness of human capital at the level of concepts and categories that are believed to be in the fact that the main competitive theory and the concept of human capital refers to the neoclassical theories, and theories of post-industrial society - a neo-institutionalism alternative to neo-classical - hence the difference in methodological approaches to the study.

людський капітал, конкурентоспроможність людського капіталу, постіндустріальне суспільство, неокласичний підхід, неоінституціональний підхід, human capital, competitive human capital, post-industrial society, the neoclassical approach, neo-institutional, approach

Крушніцька Г. Б. Концептуальні підходи щодо дослідження конкурентоспроможності людського капіталу в постіндустріальному суспільстві / Г. Б. Крушніцька // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2013. – № 778 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 74–80. – Бібліографія: 12 назв.