2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропонована структура взаємозв’язку стандартизації, метрології, сертифікації, яка ґрунтується на законодавчих, теоретичних і прикладних засадах в галузі вимірювання, контролю параметрів досліджуваних об’єктів.
The structure of interdependence of standardization, metrology, certification is offered, being based on legislative, theoretical, applied principles in area of measurings, control of parameters of the investigated objects.
Предложена структура взаимосвязи стандартизации, метрологии, сертификации, базирующаяся на законодательных, теоретических, прикладных принципах в области измерений, контроля параметров исследуемых объектов.

Микитин Г. Структура взаємозв’язку стандартизації, метрології і сертифікації в галузі вимірювання, контролю параметрів досліджуваних об’єктів / Галина Микитин // Вимірювальна техніка та метрологія. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 66. — С. 191–197.