Розглядаються нелiнiйнi спектральнi задачi з векторним спектральним параметром для випадку голоморфних оператор-функцiй. Застосування методiв неявних функцiй дає змогу визначати якiснi характеристики iснуючого спектра, а також будувати нескладнi обчислювальнi алгоритми для знаходження його зв’язних компонент. The non-linear spectral problems with vector spectral parameter for the case of holomorphic operator-function are considered. Use of implicit functions methods permits to determine qualitative characteristics of existing spectrum, and also to build simple computing algorithms for finding its connected components.

nonlinear spectral problem, holomorphic operator-function, implicit functions method, нелiнiйна спектральна проблема, голоморфна оператор-функцiя, метод неявних функцiй

Савенко П. O. Застосування методiв неявних функцiй до розв’язання нелiнiйної векторної спектральної проблеми / П. О. Савенко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 660 : Фізико-математичні науки. – С. 42–45. – Бібліографія: 12 назв.