Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано проблему вибору програм автоматичного вирівнювання та наведені результати вирівнювання паралельних текстів при створенні паралельного англо-українського корпусу художньої літератури. Розглянуто процедуру попереднього оброблення вхідних текстів. The research is mostly based on the search for a reliable alignment algorithm and its program implementation. As all the programs used within the scope of the research are freelyavailable and required some modification to ensure their reliable performance, a number of supporting programs have been developed.

лексикографія, алгоритм вирівнювання, ефективність, lexicography, alignment algorithm, efficiency

Палій З. М. Дослідження алгоритмів автоматичного вирівнювання текстів для англо-української мовної пари / З. М. Палій, А. Б. Романюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 651 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 201–207. – Бібліографія: 19 назв.

Endorsement

Review