Логістична складова конкурентоспроможності промислового підприємства

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розкрито теоретичний зміст та значення логістики на промисловому підприємстві, розуміння сутності конкурентоспроможності, виявлено основні задачі, які вирішує логістика для забезпечення конкурентоспроможності підприємства. Розглянуто фактори та складові конкурентоспроможності. Запропоновано виділити логістику як окрему складову конкурентоспроможності та визначено внесок логістики у конкурентоспроможність промислового підприємства.In this article are exposed the theoretical meaning and significance of logistics at the industrial enterprise and the understanding of the competitiveness essence, are disclosed the main tasks which can be solved by logistics for the enterprise competitiveness providing.The factors and components of the competitiveness are considered. Also was suggested to distinguish logistics as a separate branch of competitiveness and was determined the logistics contribution into the industrial enterprise competitiveness.

логістика, конкурентоспроможність, чинники конкурентоспроможності, фактори конкурентоспроможності, логістична складова конкурентоспроможності, logistics, competitiveness, factors of the competitiveness, reasons of the competitiveness, logistic component of the competitiveness

Солодка О. В. Логістична складова конкурентоспроможності промислового підприємства / О. В. Солодка // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 640 : Проблеми економіки та управління. – С. 393–400. – Бібліографія: 10 назв.