Підхід щодо вибору страхового портфеля за цілями страховика

Здійснена спроба сформулювати підходи до системи управління страховим портфелем. Вибір моделі портфеля автор поєднує з головною метою страховика. Так, якщо страховик хоче отримати максимальний прибуток, то вибирає агресивний страховий портфель, якщо збільшити свою частку на ринку, вибирає диверсифікований, якщо зберегти капітал, то консервативний. This article is dedicated to the attempt to create the base of the insurance portfolio’s management system. Based on the kinds of insurance portfolio author tried to combine it with the mission of insurer. Author of this article concluded, if insurer wants to gain maximal profit it will choose aggressive portfolio, if -occupy larger part of insurance market – choose diversified, if to save its capital – conservative portfolio.

Дрібноход А. О. Підхід щодо вибору страхового портфеля за цілями страховика / А. О. Дрібноход // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 635 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 63–67. – Бібліографія: 6 назв.