Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто математичну модель частотного магнітного перетворювача на основі магніточутливої транзисторної структури з від’ємним опором. Числовим методом проведено розрахунки функції чутливості і перетворення. Подані експе- риментальні дослідження, які підтвердили справедливість теоретичних поло- жень, розходження теоретичних і експериментальних кривих не перевищує 5%. The mathematical model of a frequency magnetic converter on the basis of magnetically sensitive transistor structure with a negative resistance is considered. The calculations of the functions of sensitivity and conversion using numerical method are carried out. There are given experimental researches, which confirmed the correctness of theoretical positions, the discrepancy of theoretical and experimental curves does not exceed 5%.

Осадчук О. В. Мікроелектронний частотний магнітний перетворювач з активним індуктивним елементом / О. В. Осадчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 420 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 66–72. – Бібліографія: 8 назв.