Мотивація персоналу у ринкових умовах господарювання

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядаються деякі теоретичні аспекти мотивації персоналу, характеризуються сучасні підходи до його мотивації та їхній вплив на діяльність персоналу. Обґрунтовано потребу впровадження нових підходів до мотивації, зокрема наголошується на традиційних і нетрадиційних підходах до мотивації. Подано рекомендації щодо впровадження нових підходів до підвищення рівня мотивації персоналу підприємства. Some theoretical aspects of motivation of personnel are examined, modern approaches to his motivation and their influence on activity of personnel are characterized. Grounded necessity of conducting of new approaches to motivation, in particular is marked on traditional and untraditional approaches to motivation. Done recommendations in relation to introduction of new approaches to the increase of level of motivation of personnel of enterprise.

мотивація, мотивація персоналу, процес мотивації, motivation, motivation of personnel, approaches to motivation

Прийма Л. Р. Мотивація персоналу у ринкових умовах господарювання / Л. Р. Прийма // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 582 : Проблеми економіки та управління. – С. 232–237. – Бібліографія: 4 назви.