Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Пропонуються результати теоретичних та експериментальних досліджень відмінностей растрів зчитування та створення п’єдестала в піровідиконі при використанні магнітної фокусувально-відхилювальної системи з суміщеними полями фокусування і відхилення. The results of theoretical and experimental research of the pyroelectric vidicon rasters (reading and pedestal) differences in the case of magnetic focusing-deflection system with combined deflection and focusing fields are proposed.

Грицьків З. Аналіз особливостей роботи піровідикона при суміщених полях фокусування і відхилення / Зенон Грицьків, Віталій Гой, Петро Кондратов // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 399 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 53–59. – Бібліографія: 9 назв.