Основні напрямки підвищення надійності зубчастих коліс технологічними методами

Розглянуто основні напрямки підвищення надійності зубчастих коліс за рахунок підвищення точності оброблення, якості бокового поверхневого шару зубців та надійності технологічних систем. The main directions of cog-wheels reliability rise is surveyed at the expense of processing accuracy increase, a side surface stratum cogs quality and technological systems reliability.

Гуліда Е. М. Основні напрямки підвищення надійності зубчастих коліс технологічними методами / Е. М. Гуліда, Є. М. Махоркін, І. І. Юрчишин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 412 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 14-18. – Бібліографія: 2 назви.