Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено особливості військвого протистояння між радянським військами і силами ОУН-УПА в Західній Україна в 1944-1947рр. Продемонстровано, що спектр радянських контрзаходів проти націоналістичного підпілля очолював діапазон від окремих і спільних каральних акцій силами Червоної Армії, прикордонних військ та НКВД до облав і військових блокад цілих регіонів із залученням військових контингентів всіх видів. I investigate the peculiarities of military conflicts between the Soviets and the OUN-UPA in Western Ukraine in 1944-1947. A series of Soviet counter-measures against Ukrainian nationalistic underground embraced military blockades of the areas under the control of the UPA and joint punitive actions undertaken by the Red Army and the NKVD units.

Польова З. Основні фактори війскового протистояння між радянським тоталітарним режимом та українським націоналістичним підпіллям на Західній Україні (1944-1947рр.) / З. Польова // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 474 : Держава та армія. – С. 87–95. – Бібліографія: 66 назв.